Vilém Kafka - V polích

Olej na sololitu, 25x32 cm. Signováno vpravo dole Kafka 13. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen. Malba poškozena.

o autorovi: 1887 - 1972

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 24 000 Kč.

61665. V polích
Dražba ukončena:27.06.2021 21:07:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:800 Kč