Vilém Kafka - Z jihu

Olej na plátně, 46x38 cm. Signováno vpravo dole Kafka 1926. Rámováno.

Stav: Rám i malba mírně poškozeny.

o autorovi: 1887 - 1972

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 24 000 Kč.

54785. Z jihu
Dražba ukončena:28.01.2021 19:24:27
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:8 500 Kč