Václav Kříž - Kavárna

Olej na plátně, 40x50 cm, signováno vpravo dole V. Kříž, rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

5457. Kavárna
Dražba ukončena:28.09.2016 22:01:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 900 Kč