Vilém Ströminger - Hrad nad řekou

Olej na plátně, 23x32 cm. Signováno vlevo dole Ströminger 1896. Rám.

Pozn.: Rám poškozen, malba poškozena. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1845 - 1901
Narodil se v Josefově u Jaroměře. Byl synem malíře Jakuba Strömingera. Ve své tvorbě se věnoval hlavně české krajině a hradům.

22342. Hrad nad řekou
Dražba ukončena:26.09.2018 19:28:01
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:4 300 Kč