Vilém Topinka - Žena v šátku

Olej na kartonu, 41x31 cm, signováno vlevo dole Topinka, rám.

1909, Prostějov
Žák soukromé školy prof. Františka Myslivce v Brně. Kromě krajinomaleb z Moravy a Slezska maloval i divadelní dekorace a krojové studie.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

3736. Žena v šátku
Dražba ukončena:28.01.2016 19:16:00
Vyvolávací cena:1 200 Kč
vydraženo za:1 300 Kč

1 300 Kč 28.01.2016 17:06:21 292
1 200 Kč 21.01.2016 19:45:01 1167