Vilém Topinka - Kočovnice

Olej na plátně, 70x100 cm. Signováno vpravo dole V. Topinka. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1909 - 1977

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 42 000 Kč.

37947. Kočovnice
Dražba ukončena:27.11.2019 20:50:49
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:9 500 Kč