Vilém Topinka - Lesní mýtina

Olej na kartonu, 71x101 cm. Signováno vpravo dole V. Topinka. Nerámováno.

o autorovi: 1909 - 1977

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 42 000 Kč.

304808. Lesní mýtina
Dražba ukončena:15.05.2020 20:04:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 300 Kč