Vilém Topinka - Svážení sena

Olej na sololitu, 60x95 cm. Signováno vpravo dole V. Topinka. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1909 - 1977

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 42 000 Kč.

306833. Svážení sena
Dražba ukončena:06.12.2020 20:12:30
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:4 100 Kč