Vilém Topinka - U řeky Morávky

Olej na kartonu, 35x50 cm, signováno vpravo dole V. Topinka, rám, zaskleno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1909 - 1977

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 42 000 Kč.

11865. U řeky Morávky
Dražba ukončena:28.06.2017 22:18:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:1 700 Kč