Vilma Labor - Aurora

Akryl na plátně, 100x100 cm. Signováno vzadu Vilma Labor. Nerámováno.

Nejdelší strana: 100 cm

velký formát
152586. Aurora
Zbývá:0 dnů, 15 hodin
Konec dražby:29.01.2026 21:05:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:3 200 Kč