Vilma Labor - Inferno

Akryl na plátně, 70x140 cm. Signováno vzadu Vilma Labor. Nerámováno.

Nejdelší strana: 140 cm

vydraženo velký formát
150968. Inferno
Dražba ukončena:11.12.2025 20:17:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:3 000 Kč

3 000 Kč 11.12.2025 18:06:39 16404