Vilma Vrbová - Kytice ve džbánku

Olej na plátně. 70x57 cm. Signováno vlevo dole Vrbová. Rámováno.

o autorovi: 1905 - 1993.
Narodila se v Kutné Hoře. Studovala UMPRUM v Praze a poté AVU v ateliéru prof. Nechleby. Studijní cesty podnikla do Holandska, Francie, Itálie a Německa. Byla významnou portrétistkou dětí. V roce 1947 vyhrála soutěž o návrh na 100 Kč bankovku.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 38 000 Kč

302733. Kytice ve džbánku
Dražba ukončena:19.12.2019 20:16:30
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:3 100 Kč