Vincenc Beneš - U kapličky

Olej na plátně, 58x73 cm, signováno vpravo dole V. Beneš, rám.

1883, Velké Lišice u Chlumce nad Cidlinou - 1979, Praha
Pozn.: Na zadní straně malba Městský motiv. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

4266. U kapličky
Dražba ukončena:31.03.2016 21:16:35
Vyvolávací cena:2 000 Kč
vydraženo za:18 000 Kč