Vincenc Beneš - Čajové zátiší s hruškami

Nejdelší strana: 66 cm

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 36x46 cm. Nesignováno. Rám, sklo.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1883 - 1979

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1 650 000 Kč.

posouzeno znalcem
154002. Čajové zátiší s hruškami
Zbývá:26 dnů, 14 hodin
Konec dražby:25.02.2026 20:21:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč