Vincenc Beneš - Kytice ve váze

Pastel na papíře, 50x40 cm. Signováno vpravo dole V. Beneš. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem. Zezadu číslo.

Nejdelší strana: 62 cm

o autorovi: 1883 - 1979

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1 650 000 Kč.

posouzeno znalcem
115501. Kytice ve váze
Zbývá:21 dnů, 0 hodin
Konec dražby:29.05.2024 20:55:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:4 000 Kč