Vincenc Beneš - Letní krajina

Olej na plátně, 47x74 cm. Signováno vpravo dole V. Beneš. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem a prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, Csc. Pozdější autorská signatura. Dědeček současné majitelky získal dílo přímo od autora.

o autorovi: 1883 - 1979

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1 650 000 Kč.

68966. Letní krajina
Dražba ukončena:25.11.2021 22:33:30
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:24 000 Kč