Vincenc Beneš - Most u řeky

Olej na plátně, 60x79 cm. Signováno vpravo dole V. Beneš. Rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem a prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, Csc..

o autorovi: 1883 - 1979

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1 650 000 Kč.

25027. Most u řeky
Dražba ukončena:28.11.2018 20:41:30
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:36 000 Kč