Vincenc Beneš

12210. Pod Petřínem

popis: Olej na lepence, 44x62 cm, signováno vpravo dole V. Beneš, rám, zaskleno.

zbývá: 56 dnů, 23 hodin

konec dražby: 20. 9. 2017 18:02:00

vyvolávací cena: 1 500 Kč

minimální příhoz: 1 000 Kč

aktuální cena: 10 000 Kč