Vincenc Beneš - Pohled na město

Olej na kartonu, 40x50 cm. Signováno vpravo dole V. Beneš. Rámováno.

o autorovi: 1883 - 1979

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1 650 000 Kč.

56326. Pohled na město
Dražba ukončena:25.02.2021 21:42:13
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:34 000 Kč