Vincenc Beneš - Pohled na vesnici

Olej na plátně, 40x50 cm. Signováno vpravo dole V. Beneš. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1883 - 1979

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1 650 000 Kč.

52875. Pohled na vesnici
Dražba ukončena:25.11.2020 22:04:36
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:42 000 Kč