Vincenc Beneš - Rozlehlá krajina s řekou

Litografie, 34x50 cm. Signováno vpravo dole tužkou V. Beneš 46. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1883 - 1979

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1 650 000 Kč.

61612. Rozlehlá krajina s řekou
Dražba ukončena:27.06.2021 20:14:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:800 Kč