Vincenc Beneš

12264. Rybáři

popis: Kresba, 39x53 cm, signováno vpravo dole V. Beneš, rám, zaskleno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

zbývá: 56 dnů, 23 hodin

konec dražby: 20. 9. 2017 18:56:00

vyvolávací cena: 700 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 1 200 Kč