Vincenc Beneš

12264. Rybáři

popis: Kresba, 39x53 cm, signováno vpravo dole V. Beneš, rám, zaskleno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 20. 9. 2017 18:57:44

vyvolávací cena: 700 Kč

vydraženo za: 2 200 Kč