Vincenc Beneš - Váza s vlčími máky

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 35x50 cm. Signováno vpravo dole V. Beneš. Rámováno.

Stav: Rám poškozen. Malba mírně poškozena.

o autorovi: 1883 - 1979

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1 650 000 Kč.

51754. Váza s vlčími máky
Dražba ukončena:28.10.2020 22:02:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:18 000 Kč