Vincenc Beneš - Zátiší se sklenicí a ovocem

Litografie, 40x52 cm, signováno vpravo dole V. Beneš, rám, zaskleno.

Pozn.: Rám poškozen. S.V.U. Mánes svým členům na rok 1927

o autorovi: 1883 - 1979

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1 650 000 Kč.

8882. Zátiší se sklenicí a ovocem
Dražba ukončena:30.03.2017 18:59:19
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:1 200 Kč