Vincenc Morstadt - Soubor 2 prací: Ze staré Prahy

Ocelorytina, obě 12x18 cm. Signovány vlevo dole v tisku V. Morstadt. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rámy mírně poškozeny.

306201. Soubor 2 prací: Ze staré Prahy
Dražba ukončena:23.09.2020 20:07:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 100 Kč