Vincenc Živný - V krajině

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 31x51 cm, signováno vpravo dole V. Živný, rám.

1899, Horní Krč
Žák AVU (1919-1925; prof. J. Obrovský a Krattner). Studijně vycestoval do Itálie. Věnuje se figurální tvorbě a genrovým motivům, především z vojenského prostředí.

Pozn.: Rám i malba poškozeny.

6074. V krajině
Dražba ukončena:27.10.2016 18:28:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 27.10.2016 16:14:28 292
500 Kč 30.09.2016 12:21:20 604