Vincenc Živný - Na pastvě

Olej na plátně, 65x80 cm, signováno vpravo dole V. Živný 43, rám.

1899, Horní Krč
Žák AVU (1919-1925; prof. J. Obrovský a Krattner). Studijně vycestoval do Itálie. Věnuje se figurální tvorbě a genrovým motivům, především z vojenského prostředí.

Pozn.: Malba mírně poškozena.

5295. Na pastvě
Dražba ukončena:28.09.2016 19:26:29
Vyvolávací cena:1 200 Kč
vydraženo za:4 300 Kč