Vincent Hložník - Ležící dívka

Akvarel, 20x28 cm, signováno vlevo dole V. Hložník 77, rám, pasparta, zaskleno.

Pozn.: Podle štítku na zadní straně pochází ze sbírky M. Heidenreicha.

5932. Ležící dívka
Dražba ukončena:26.10.2016 21:05:22
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:10 000 Kč