Vincent Hložník

27416. Biblický výjev

popis: Olej na plátně, 50x42 cm. Signováno vpravo dole V. Hložník 42. Rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Ĺubomírem Podušelem, Csc..

o autorovi: Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 750 000 Kč

dražba ukončena: 31.01.2019 20:30:00

vyvolávací cena: 2 000 Kč

vydraženo za: 70 000 Kč