Vincent Hložník - Cyril a Metoděj šíří Slovo Boží

Dřevoryt, 73/200, 59x27 cm. Signováno V. Hložník 78. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Pasparta a list mírně poškozeno.

o autorovi: 1919 – 1997
Slovenský malíř, grafik, ilustrátor a pedagog

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 750 000 Kč

58114. Cyril a Metoděj šíří Slovo Boží
Dražba ukončena:14.04.2021 21:04:35
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:8 000 Kč