Vincent Hložník - Figura

Olej na kartonu, 42x31 cm Monogramováno vpravo dole V.H. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Vystaveno v galerii Dolmen. Certifikát potvrzení pravosti díla vystavil Mgr. Gabriel Slanicay.

Nejdelší strana: 52 cm

o autorovi: 1919 – 1997
Slovenský malíř, grafik, ilustrátor a pedagog

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 750 000 Kč

vydraženo certifikát
101579. Figura
Dražba ukončena:28.09.2023 21:57:03
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:18 000 Kč