Vincent Hložník - Odyssea

Litografie, 14x37 cm. Signováno vpravo dole V. Hložník 65. Pasparta.

o autorovi: 1919 – 1997
Slovenský malíř, grafik, ilustrátor a pedagog

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 750 000 Kč

35797. Odyssea
Dražba ukončena:16.10.2019 19:54:04
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:2 300 Kč