Vincent Hložník - Otvorenie piatej pečatě

Litografie, 70x26 cm. Signováno vpravo dole V. Hložník. Rám, sklo.

o autorovi: 1919 – 1997
Slovenský malíř, grafik, ilustrátor a pedagog

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 750 000 Kč

34775. Otvorenie piatej pečatě
Dražba ukončena:19.09.2019 22:42:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:3 200 Kč