Vincent Hložník - Povstalci III

Litografie, 32x47 cm. Signováno vpravo dole V. Hložník 1950-51. Rám, pasparta, sklo.

o autorovi: 1919 – 1997
Slovenský malíř, grafik, ilustrátor a pedagog

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 750 000 Kč

47869. Povstalci III
Dražba ukončena:16.09.2020 19:05:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 300 Kč