Vincent Hložník

47869. Povstalci III

popis: Litografie, 32x47 cm. Signováno vpravo dole V. Hložník 1950-51. Rám, pasparta, sklo.

o autorovi: Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 750 000 Kč

zbývá: 35 dnů, 5 hodin

konec dražby: 16.09.2020 19:05:00

vyvolávací cena: 500 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 1 300 Kč