Vincent Hložník - Sedembolestná panna Maria

Litografie 35/100, 50x37 cm. Signováno vpravo dole V. Hložník. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1919 – 1997
Slovenský malíř, grafik, ilustrátor a pedagog

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 750 000 Kč

34593. Sedembolestná panna Maria
Dražba ukončena:19.09.2019 19:45:04
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:7 500 Kč