Vincent Hložník - Tento syn bol stratený našiel sa

Litografie 50/200, 50x40 cm. Signováno vpravo dole V. Hložník 1989. Rám, sklo.

Pozn.: Papír mírně poškozen.

o autorovi: 1919 – 1997
Slovenský malíř, grafik, ilustrátor a pedagog

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 750 000 Kč

34752. Tento syn bol stratený našiel sa
Dražba ukončena:19.09.2019 22:19:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:2 700 Kč