Vincent Venera - Kompozice

Olej na plátně, 63x54 cm, signováno vpravo dole Vincent Venera 90, rám.

2527. Kompozice
Dražba ukončena:28.05.2015 21:39:24
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:4 300 Kč