Vincent Venera - Kompozice

Kombinovaná technika na sololitu, 26x122 cm, signováno dole uprostřed Vincent Venera 90, rám.

Pozn.: Malba mírně poškozena.

10491. Kompozice
Dražba ukončena:31.05.2017 19:26:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:4 200 Kč