Vincent Venera - Kompozice v zelené - 2 díly

Kombinovaná technika na sololitu, 2x 122x26 cm, 2 desky, signovány vpravo dole Vincent Venera 90, nerámováno.

23809. Kompozice v zelené - 2 díly
Dražba ukončena:01.11.2018 18:48:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:900 Kč

900 Kč 01.11.2018 18:41:16 4441
800 Kč 22.10.2018 15:38:23 764