Vincent Vingler - Antilopa

Keramika, výška 25 cm, délka 36 cm. Neznačeno.

Pozn.: Poškozeno.

o autorovi:
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 380 000 Kč.

Vincent Vingler
304778. Antilopa
Dražba ukončena:11.05.2020 20:05:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:4 100 Kč