Vincento Martinez - Care

Olej na plátně, 70x50 cm. Signováno vpravo dole Martinez. Nerámováno.

Stav: Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.

o autorovi: Americký multimediální umělec kubánského původu

152316. Care
Dražba ukončena:11.01.2026 20:47:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 100 Kč

1 100 Kč 11.01.2026 20:22:19 7825
1 000 Kč 06.01.2026 6:15:04 11586