Vincento Martinez - Deep penetration

Olej na plátně, 70x50 cm. Signováno vpravo dole Martinez. Nerámováno.

Stav: Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.

o autorovi: Americký multimediální umělec kubánského původu

152088. Deep penetration
Dražba ukončena:04.01.2026 20:03:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 300 Kč