Vincento Martinez - Evening rest

Olej na plátně, 50x70 cm. Signováno vlevo dole Martinez. Nerámováno.

Stav: Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.

o autorovi: Americký multimediální umělec kubánského původu

154485. Evening rest
Zbývá:9 dnů, 2 hodin
Konec dražby:08.02.2026 20:48:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč