Vincento Martinez - In am embruce

Olej na plátně, 70x50 cm. Signováno vpravo dole Martinez. Nerámováno.

Stav: Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.

o autorovi: Americký multimediální umělec kubánského původu

153445. In am embruce
Zbývá:8 dnů, 18 hodin
Konec dražby:18.01.2026 20:11:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč