Vincento Martinez - Internal dialogue

Olej na plátně, 70x50 cm. Signováno vpravo dole Martinez. Nerámováno.

Stav: Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.

o autorovi: Americký multimediální umělec kubánského původu

153942. Internal dialogue
Zbývá:8 dnů, 12 hodin
Konec dražby:01.02.2026 20:35:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč