Vincento Martinez - Moje něha

Olej na plátně, 70x50 cm. Signováno vpravo dole Martinez. Nerámováno.

Stav: Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.

o autorovi: Americký multimediální umělec kubánského původu

152229. Moje něha
Dražba ukončena:11.01.2026 20:04:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 100 Kč

1 100 Kč 06.01.2026 6:15:40 11586
1 000 Kč 29.12.2025 4:58:58 18408