Vinko Foretić - Komiža

47x62 cm. 47x62 cm. Signováno vlevo dole V. Foretić 30. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Vinko Foretić
43568. Komiža
Dražba ukončena:22.04.2020 20:58:19
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:10 000 Kč