Vinko Foretić

43568. Komiža

popis: 47x62 cm. 47x62 cm. Signováno vlevo dole V. Foretić 30. Rámováno.

pozn.: Rám mírně poškozen.

zbývá: 15 dnů, 11 hodin

konec dražby: 22.04.2020 20:13:00

vyvolávací cena: 800 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 2 100 Kč