Vinko Foretić - Oběti moře

Olej na plátně. 100x106 cm. Signováno vlevo dole V. Foretić. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Vinko Foretić
43573. Oběti moře
Dražba ukončena:22.04.2020 20:35:42
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:8 000 Kč