Vinko Foretić

43573. Oběti moře

popis: Olej na plátně. 100x106 cm. Signováno vlevo dole V. Foretić. Rámováno.

pozn.: Rám mírně poškozen.

zbývá: 15 dnů, 10 hodin

konec dražby: 22.04.2020 20:18:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 1 900 Kč