Vinko Foretić

43565. Rybáři

popis: Olej na plátně. 80x100 cm. Signováno vlevo dole V. Foretić 42. Rámováno.

pozn.: Rám mírně poškozen. Malba mírně poškozena.

zbývá: 15 dnů, 10 hodin

konec dražby: 22.04.2020 20:10:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

minimální příhoz: 1 000 Kč

aktuální cena: 12 000 Kč