Vinko Foretić

43555. Sušení sítí

popis: Olej na plátně. 47x62 cm. Signováno vlevo dole V. Foretić. Rámováno.

pozn.: Rám mírně poškozen.

zbývá: 15 dnů, 11 hodin

konec dražby: 22.04.2020 20:00:00

vyvolávací cena: 800 Kč

minimální příhoz: 500 Kč

aktuální cena: 7 000 Kč